fbpx

Chcesz dokończyć studia u nas, to bardzo proste!
Wystarczą: chęci i karta przebiegu studiów z poprzedniej uczelni. 

Przygotuj:

1. Oryginał karty przebiegu studiów opatrzony pieczątką uczelni oraz podpisem osoby upoważnionej. 

2. Wypełnione podanie do Dziekana EWSPA o przyjęcie na wyższy semestr

3. Dowód wpłaty opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł.

Działaj:

Dokumenty złóż w Dziale Rekrutacji EWSPA lub prześlij czytelne scany na adres: rekrutacja@ewspa.edu.pl, na ich podstawie Dziekan przygotuje dla Ciebie indywidualną propozycję przyjęcia na studia. Po jej zaakceptowaniu rozpocznij proces rekrutacji, dołączając do wymaganych dokumentów oryginały karty przebiegu studiów i podania do Dziekana.

Pamiętaj:

TY decydujesz, czy przygotowana propozycja jest atrakcyjna, MY nie unikamy negocjacji. Rekrutacja na wyższe semestry trwa cały rok, nie musisz czekać. Skontaktuj się z nami i skróć swoją drogę do dyplomu.

POWRÓT NA LISTĘ STUDENTÓW

Byłeś już naszym studentem, coś poszło nie tak… Chcesz wznowić studia, nic prostszego:

1. Wypełnij podanie do Dziekana o wznowienie studiów

2. Skontaktuj się z Dziekanatem.

Oferujemy możliwość podjęcia jednolitych studiów magisterskich na kierunku PRAWO w ramach Indywidualnego Toku Studiów dla osób posiadających już wykształcenie wyższe w obszarze nauk społecznych i humanistycznych, na podstawie przeniesienia dotychczasowych osiągnięć wyrażonych w punktach ECTS, uzyskanych w wyniku kształcenia na poziomie studiów wyższych.

Przygotuj suplement oraz dyplom ukończenia studiów. Dokumenty złóż w Dziale Rekrutacji EWSPA lub prześlij czytelne scany na adres: rekrutacja@ewspa.edu.pl, na ich podstawie Dziekan przygotuje dla Ciebie indywidualną propozycję przyjęcia na studia. 

Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, ale w sposób najbardziej korzystny dla Ciebie! Wysokość semestru, na który możesz zostać przyjęty zależy od Twoich dotychczasowych osiągnięć (pod uwagę mogą być brane osiągnięcia zbieżne z kierunkiem studiów, na który aplikujesz).

Istnieje również możliwość potwierdzenie efektów uczenia się dla osób z doświadczeniem zawodowym, szczegóły znajdziecie pod linkiem – zasady ogólne.

Opłata za procedurę weryfikacyjna doświadczenia zawodowego wynosi 500 zł.