fbpx
  • +48 (22) 619 02 83
  • +48 697 305 309
  • rekrutacja@ewspa.edu.pl
  • ul. Okopowa 59, piętro IV, 01-043 Warszawa
  • ul. Okopowa 59, piętro IV, 01-043 Warszawa

Chcesz dokończyć studia u nas, to bardzo proste!
Wystarczą: chęci i karta przebiegu studiów z poprzedniej uczelni. 

Przygotuj:

1. Oryginał karty przebiegu studiów opatrzony pieczątką uczelni oraz podpisem osoby upoważnionej. 

2. Wypełnione podanie do Dziekana EWSPA o przyjęcie na wyższy semestr

3. Dowód wpłaty opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł.

Działaj:

Dokumenty złóż w Dziale Rekrutacji EWSPA lub prześlij czytelne scany na adres: rekrutacja@ewspa.edu.pl, na ich podstawie Dziekan przygotuje dla Ciebie indywidualną propozycję przyjęcia na studia. Po jej zaakceptowaniu rozpocznij proces rekrutacji, dołączając do wymaganych dokumentów oryginały karty przebiegu studiów i podania do Dziekana.

Pamiętaj:

TY decydujesz, czy przygotowana propozycja jest atrakcyjna, MY nie unikamy negocjacji. Rekrutacja na wyższe semestry trwa cały rok, nie musisz czekać. Skontaktuj się z nami i skróć swoją drogę do dyplomu.

POWRÓT NA LISTĘ STUDENTÓW

Byłeś już naszym studentem, coś poszło nie tak… Chcesz wznowić studia, nic prostszego:

1. Wypełnij podanie do Dziekana o wznowienie studiów

2. Skontaktuj się z Dziekanatem.

Potwierdzenie efektów uczenia się dla osób z doświadczeniem zawodowym – zasady ogólne

1. Załóż konto w serwisie rekrutacyjnym Rekrutacja on-line
2. Prześlij do Działu Rekrutacji: wymagane dokumenty przy rekrutacji na studia oraz wszystkie dokumenty które posiadasz np. poświadczenia nadanych kwalifikacji zawodowych, referencje, zaświadczenia o ukończonych kursach, udziałach w seminariach oraz zaświadczenie o zatrudnieniu na poszczególnych stanowiskach zawodowych lub- jeśli jesteś samoukiem prześlij tylko zaświadczenie o zatrudnieniu wraz z opisem twoich obowiązków i zakresu odpowiedzialności.
3. Jeśli realizowałeś jakieś przedsięwzięcia i projekty również pochwal się tym i dołącz informację o nich.
4. W oparciu o przedstawione przez Ciebie dokumenty otrzymasz informację o sposobie weryfikacji twojej wiedzy i już od najbliższego miesiąca będziesz mógł podąć studia w oparciu o specjalnie dla Ciebie ułożony program studiów.
5. Opłaty: 500 zł procedura weryfikacyjna doświadczenia zawodowego. Opłata może zostać rozłożona na raty.
6. Opłata rekrutacyjna, wpisowe oraz wysokość czesnego zgodnie z regulaminem opłat na studia.

Uwaga login i hasło założone w trakcie rejestracji jest Państwa loginem na etapie rekrutacji ale także w toku studiów. Wszelkie informacje zamieszczane są w systemie (harmonogramy zajęć etc.) dlatego prosimy o systematyczne sprawdzanie konta.

Oferujemy możliwość podjęcia jednolitych studiów magisterskich na kierunku PRAWO w ramach Indywidualnego Toku Studiów dla osób posiadających już wykształcenie wyższe w obszarze nauk społecznych i humanistycznych, na podstawie przeniesienia dotychczasowych osiągnięć wyrażonych w punktach ECTS, uzyskanych w wyniku kształcenia na poziomie studiów wyższych.

Przygotuj suplement oraz dyplom ukończenia studiów. Dokumenty złóż w Dziale Rekrutacji EWSPA lub prześlij czytelne scany na adres: rekrutacja@ewspa.edu.pl, na ich podstawie Dziekan przygotuje dla Ciebie indywidualną propozycję przyjęcia na studia. 

Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, ale w sposób najbardziej korzystny dla Ciebie! Wysokość semestru, na który możesz zostać przyjęty zależy od Twoich dotychczasowych osiągnięć (pod uwagę mogą być brane osiągnięcia zbieżne z kierunkiem studiów, na który aplikujesz).